Број на оглас: 3887143
Објавен на: 08.04.2021, 20:21
1 / 3

Korpa germanska za traktor

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Korpata e povejke namenska, za traktor ili za cuvajne stoka. So mnogu zdrav materijal. Nosivost 900 kila.