Број на оглас: 3886932
Објавен на: 07.05.2021, 20:10
1 / 12

🇨🇭🇨🇭🇨🇭JAGUAR XF 2.7 V6 Bi TURBO 2009 🇨🇭🇨🇭

1 €
Марка:
Jaguar
Модел:
XF
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEGA UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
SITE DAVACKITE SE PLATENI DO REG
KOLATA ODERZAVANO MNOGU KAKO OT SALLON NOVA E FABRIKA!!!!
260.000 KM SO SERVISNA KNISKA
MOZIT I ZAMENA EKSTRA CENA ZA KES💶💶
Tel 070 610 177