Број на оглас: 3886732
Објавен на: 13.05.2021, 14:00
1 / 12

VW-TIGUAN 4×4

8 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Tiguan
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- VW TIGUAN 2.0 TDI ..140 KS ..4×4
-ALU BANDAZI
- DVOZONSKI KLIMATRONIK
- TEMPOMAT
- GREACI NA SEDISTA
- PARKING SENZORI
- BORD KOMPJUTER
- KOZEN VOLAN
- 4 EL STAKLA
- CENTRALNO
- 10 AIR BAG
- AL BANDAZI SO ZIMSKI GUMI
- LUPA FAROVI
-TEL- 078 406 315