Број на оглас: 3886676
Објавен на: 27.04.2021, 06:31
1 / 5

Hyundai accent 1.3

550 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai accent vo dobra sostojba
Za poveke informacii zvonete na 077665354