Број на оглас: 3886358
Објавен на: 17.05.2021, 12:52
1 / 9

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN--MODEL 2009--162.000 KM--NOVA!!

4.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
DRAGAN
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL CORSA D 1.2 --59KW--80KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO +KOMANDI NA VOLAN
--ODLICNI LETNI GUMI
--ATESTIRAN PLINSKI URED
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD ITALIA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!