Број на оглас: 3886056
Објавен на: 05.05.2021, 03:26
1 / 8

Nissan Primera 1.6 benzin/plin reg. do 22.10.2021

800 €
Марка:
Nissan
Модел:
Primera
Година:
1991
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan primera 1.6 slx benzin plin,elektricni stakla,novi gumi odlicna sostojba