Број на оглас: 3886039
Објавен на: 05.05.2021, 06:43
1 / 4

Samsung S6

3.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
S6
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Srednoto kopce ne raboti i nazod stakloto skrsheno drugo sve vo red

Broj:
076655592