Број на оглас: 3885881
Објавен на: 15.10.2021, 13:18
1 / 9

Mercedes CLS 320 CDI

10.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran cela godina
Servisiran
Full oprema !!
Moze zamenaa
Poveke inf na tel 075211533