Број на оглас: 3885777
Објавен на: 04.05.2021, 21:01
1 / 2

Samsung A12 nov

170 €
Марка:
Samsung
Модел:
A12
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov...so 4g ram 64gb memoria..