Број на оглас: 3885118
Објавен на: 04.05.2021, 21:28
1 / 3

Huawei p40 lite

11.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P40 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov ne koristen
24 meseci telekom garancija