Број на оглас: 3884776
Објавен на: 06.05.2021, 14:09
1 / 3

Lanec KMC X9 nov za 9 brzini 114L

800 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Ланеци, Запчаници, Менувачи

Вид на оглас: Се продава


Нов ланец KMC X9 за 9 брзини, должина 114L и брза спојка (missing link). Цена 800 ден. Контакт: 075 40 40 33