Број на оглас: 3883980
Објавен на: 08.05.2021, 11:14

Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulanta itno!!!

3.333.333 € Цената не е фиксна
Квадратура:
344 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulantskata zgrada vednas vklucliv na struja voda i kanalizacija
Gabriela 077554974 posle 16:00 casot