Број на оглас: 3883914
Објавен на: 08.04.2021, 19:44
1 / 5

Prodavam Renault

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e dobro socuvana
Samo za seriozni kupuvaci
Cena po dogovor
Poveke info na tel :
070 325 521 - Pero