Број на оглас: 3882641
Објавен на: 13.05.2021, 09:34
1 / 6

Prodavam citron xsara

1.100 €
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana novi gumi smenetset lamela potisna sajla za kumpluk rebrast zatezac vodna pumpa vo zima pali od prva za cena po dogovor