Број на оглас: 3882414
Објавен на: 17.05.2021, 16:59

Се издава дуќан на Градски Зелен Пазар

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
18 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан во центарот на градот, на Градски Зелен Пазар на ул. Цано Поп-Ристов бб. Дуќанот има површина од 18 м2.
Повеќе информации на 077 547 362.