Број на оглас: 3882411
Објавен на: 16.10.2021, 07:48
1 / 12

Калинка садници Kalinka sadnici

60 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Садниците се засадени во кеси и можат да се пресадат во било кој период од годината.

Продавам само колични од над 20+ садници. Цена 60 денари од садник.

*транспортот и амбалажата за транспорт (гајби/кутии и сл.) си ја обезбедувате вие
**по карго не може да се испраќаат