Број на оглас: 3882372
Објавен на: 03.12.2021, 12:48
1 / 5

CITROËN C6 2.7 MOTOR 2007 FULL

1 €
Марка:
Citroen
Модел:
C6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


076620546
CITROEN C6
MOTOR 2.7 L
150KW
2007
REGJISTRIM 03.2022
ME FUL OPCION DHE GJENDJE SH.TË MIRË

MUNDET NDRRIM VETËM ME AUTOMATIK...!
OSE DY VETURA TË VOGLA...

MOZE ZAMENA SAMO SO AUTOMATIK...!
076620546