Број на оглас: 3881901
Објавен на: 11.05.2021, 02:11
1 / 6

Huawei mate 30 vo odlicna sostojba kako nov

420 € Цената е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
Mate 30
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


mate 30 vo odlicna sostojba kako nov ide komlet bes zameni