Број на оглас: 3881233
Објавен на: 04.05.2021, 21:38
1 / 2

se prodava nasina za seckanje..ne koristena

600 МКД 800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сечење / Сецкалници

Вид на оглас: Се продава


se produva masina za seckanje..nekoristena kon075 304 593