Број на оглас: 3880926
Објавен на: 05.05.2021, 00:08
1 / 4

Se prodavat polovni Keramidi

8 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Se prodavatv okolu 3.000 polovni keramidi TOZA MARKOVIČ KIKINDA 1997 god.
Keramidite se socuvani i ne popustat voda.
Cena po dogovor