Број на оглас: 3880722
Објавен на: 04.05.2021, 21:11
1 / 5

VLADIMIREC T25 1992g

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena za kola
Za poveke inf na tel:
078/383-979 ACE
078/383-979 ACE
078/383-979 ACE