Број на оглас: 3880298
Објавен на: 17.05.2021, 17:59
1 / 12

Focus 1.6 tdci 90 ks

4.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so ful oprema sve funkcionalno bez nikakov vlog gumi novi servis golem napraen so garancija zatemnati stakla so atest senzori za rikvers potrosna 5 litri komandi na volan dva kluca proizvedena 12.12 2007 god