Број на оглас: 3880275
Објавен на: 16.10.2021, 17:36
1 / 7

Prodavam nekoristen alat za vadenje zlebovi

3.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nekoristen alat za vadenje zlebovi