Број на оглас: 3879902
Објавен на: 05.05.2021, 00:00
1 / 5

Daihatsu Trevis

2.900 €
Марка:
Daihatsu
Модел:
TREVIS
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
42 kw / 57 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba. Doneseno od germanija pred 4 godini. Poveke informacii na
075213154
075213154
075213154