Број на оглас: 3879551
Објавен на: 05.05.2021, 16:43
1 / 12

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4x4

7.250 € Цената не е фиксна 7.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Odlicna sostojba
Reg so zelen uste 10 meseci
4Novi MS gumi
Full Cosmo Oprema
Proverka po vasa zelba
Moze zamena, prenos Avtomatik Menuvac
Za poveke info 076777008