Број на оглас: 3878287
Објавен на: 04.05.2021, 23:13
1 / 9

Renault Grand Espace

1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Grand Espace
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Renault Grand Espace 2.2 dci 2001 god.odlicna sostojba.istecena registracija.
INFO NA OVOJ BROJ:
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
071 241 588
071 241 588
071 241 588