Број на оглас: 3878275
Објавен на: 04.05.2021, 23:12
1 / 10

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7 cdti 2006 god.
Registrirana do 07.2021.
INFO NA OVOJ BROJ:
⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️ ⬇️
071 241 588
071 241 588
071 241 588