Број на оглас: 3878260
Објавен на: 04.05.2021, 10:09
1 / 9

VW Golf 4 1.9TDI

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava golf 4 1.9tdi 90hp,kolata e vo dobra sostojba so mali karoseriski zabeleski
Registrirana do 16.06.2021
Kolata ima predni novi gumi