Број на оглас: 3878238
Објавен на: 12.05.2021, 10:42
1 / 9

Germanska

5.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Вид на оглас: Се продава


Cena 5000 den 072 555 302 tezina na kolicka 17kg