Број на оглас: 3877776
Објавен на: 04.05.2021, 22:48
1 / 11

Opel astra h 2.0 turbo sport 200ps

3.600 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full servis
Novi gumi, extra socuvana