Број на оглас: 3877656
Објавен на: 05.05.2021, 01:20
1 / 2

NOVO NAPOJUVANJE 850w , 300w real + 6pin

900 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


Ne koristeno, 300w real.