Број на оглас: 3876150
Објавен на: 11.05.2021, 19:46
1 / 9

VELOSIPED 26"

5.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


26" bandasi
Alivio aparatcinja kocnici prenos
Iapravno e se na nego
Novo sediste