Број на оглас: 3875415
Објавен на: 30.04.2021, 22:53
1 / 4

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Terracan
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
5 kw / 7 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba motor na vozilo moze da se proba vo sekoe vreme menuvac ima i racen i altomatik brzi spori se raboti