Број на оглас: 3875407
Објавен на: 30.09.2021, 11:03
1 / 2

KIA CARNIVAL 2.9 CRDI DELOVI

1 €
Марка:
Kia
Модел:
Carnival
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se stovi treba povolno