Број на оглас: 3875394
Објавен на: 31.08.2021, 08:39
1 / 3

HYUNDAI PONY DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Pony
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba povolno
motor mnogu dobar