Број на оглас: 3875317
Објавен на: 30.04.2021, 22:52
1 / 2

OPEL VECTRA DELOVI

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba povolno
alm bandasi 70 e
koplet mortizeri 65 e
diskovi predni 20 e
zadni 15 e
vrati po 15 e
stakla 10 e
hauba 20 e
rukavci 20 e
alternator 35 e
dekla 50 e
perki 20 e
ladnak za klima 20 e
kompresor za klima 35 e
i drugi rab ima