Број на оглас: 3875296
Објавен на: 09.10.2021, 10:28
1 / 7

RENAULT RENO KANGOO LAGUNA MEGAN SCENIC DELOVI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba povolno