Број на оглас: 3875264
Објавен на: 25.11.2021, 12:45
1 / 3

DAEWOO LANOS DELOVI

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Lanos
Година:
11624
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
57 kw / 77 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba povolno