Број на оглас: 3875255
Објавен на: 25.11.2021, 12:44
1 / 2

SEAT CORDOBA 1.4 DELOVI

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se stovi treba povolno