Број на оглас: 3875244
Објавен на: 30.04.2021, 22:52
1 / 2

HYUNDAI ACCENT DELOVI

1 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba povolno