Број на оглас: 3875213
Објавен на: 02.03.2021, 19:34
1 / 7

Se prodava kukja, куќа, kuka

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
750 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Mite trajcevski 32 resen

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vednas vselliva kukja vo resen na ulica mite trajcevski br 23
Cena povolno