Број на оглас: 3874050
Објавен на: 18.05.2021, 12:10
1 / 12

Mercedes Benz ML 350 BLUETEC 2014

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 350
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Benz Ml 350 BlueTec
2014 godina
188.000 km originalni so servisna
So extra oprema
So novi gumi pirelli 20”
Na MK tabli
Moze zamena za stan Ohrid Struga Skopje
Moze zamena so vozilo maximum do 5000 eu