Број на оглас: 3873957
Објавен на: 05.05.2021, 01:46
1 / 7

ORIGINAL AUDI BANDAZI

390 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Original Aluminiumski Audi Bandazi so letni gumi Michellin Primacy 3 225/45 R17
Informacii na telefon: 076/353-700