Број на оглас: 3872879
Објавен на: 04.05.2021, 21:58
1 / 12

CITROEN C3 1.4HDI 70KS EXCLUSIVE 157000km MAKSAUTO

По Договор
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


➡️➡️➡️NOVO NA PAZAROT⬅️⬅️⬅️
✔️ ✔️ 2012godina ✔️✔️
💯💯💯157000km💯💯💯
📞📞078815881-078357975-071359080 ☎️
MOGO- LIZING - MOGO Одсега во MAKS AUTO ќе може да го купите вашиот омилен автомобил на одлoжено плаќање преку најдобрата лизинг компанија МОГО ЛИЗИНГ. ДО 615000 ден со лична карта без жиранти и до 72 месечни рати.
CISTO NOV
CITROEN C3-12 1.4hdi 70ks MAXIMALNO
SOCUVAN SO FULL OPREMA
****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****
****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ****
****KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***
****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****
****KOLATA E OD AVTOSALON SO PERFEKTEN MOTOR I PREKRASEN ENTERIER SO DVA FABRICKI KLUCA****
OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:
- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
-TEMPOMAT
- MANUELEN MENUVAC
- KLIMA
- I USTE MNOGU OPREMA
****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****
****MAKS AUTO LIDER VO UVOZ NA POLOVNI VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****
****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
MAKS AUT0 -KRIVA PALANKA