Број на оглас: 3871956
Објавен на: 11.05.2021, 20:36
1 / 12

BMW X5 xDrive 🇨🇭

15.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭🇨🇭 Uvezen od Svajcarija!🇨🇭🇨🇭
xDrive 4x4
Kupen od prv sopstvenkk
200000 kilometri, REALNI, so servisna kniska (mozi proverka vo ovlasten servis na BMW)
2008 godina
Registriran cela godina
Panorama (soncev krov)
Vo odlicna sostojba!!

Poveke informacii na 077910920