Број на оглас: 3871917
Објавен на: 14.10.2021, 15:43
1 / 3

Пекарска Опрема

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Јавете се исклучиво на: 075-218-228 - ЗОРАН
Се продаваат печки за печење на бели печива.. Во исправна состојба!
Дувалка Miwe ispravna - ВО ТОП ФОРМА.
Инфо: 075-218-228 - ЗОРАН
Цена по договор!