Број на оглас: 3871038
Објавен на: 26.11.2021, 14:14
1 / 11

DELOVI ZA SUZUKI VITARA

1 € Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Vitara
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sekakvi delovi za SUZUKI VITARA 16V I 8V
Barajte na ovaj broj:
078933138