Број на оглас: 3870274
Објавен на: 04.05.2021, 23:58
1 / 6

IFA W50

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е заменаРегистриран до 8 месец, 2021.
Два нови акумулатори
Хидрулички волан
Нови гуртни.