Број на оглас: 3869783
Објавен на: 05.05.2021, 16:07
1 / 10

Se prodava a moze i zamena ponudet

5.400 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Donesena od ch prva registracia vo mk
Napraveno servis
Kolata e tip top
Za kes 5.400