Број на оглас: 3868888
Објавен на: 09.05.2021, 05:42
1 / 10

Seat Altea 2.0 DSG Sport

5.300 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Altea 2.0 DSG
Donesena od Svajcarija plateno se do registracija !
2008/07
Naj full oprema !
Klimatronik
DSG Avtomatik - Sport
Facelift bordkompjuter
Full kozha so greaci na sedista !
Xenon / Bixenon
Parking senzori - pozadi
Tempomat
Sport Difuzer pozadi
Fabricni 2x auspuci SEAT SPORT !
Fabricni zatemneti stakla so V znak.
El. Retrovizori za sobiranje
2x Fabricni kluca !

Za povekje info: 072700888